Partneři

 Společně s Vámi podporujeme Dětskou dopravní nadaci 

nadace logo

MOORYS si vybral dětskou dopravní nadaci, která finančně pomáhá dětem, kterým při dopravní nehodě zahynuli rodiče. Nadace zároveň podporuje děti, které mají v důsledku dopravní nehody trvalé následky na zdraví. 

Přestože se každým rokem snižuje počet dopravních nehod, běžné dopravní situace a cestování autem s sebou bohužel často nesou i smutnou daň v podobě těžce zraněných a usmrcených osob. Jste to právě vy kdo tento rok přispívá 50 Kč z každého MOORYSE a za to Vám všem patří obrovský dík.♥

Více na http://www.detskadopravninadace.cz/

 

 

Moorysovo partnerem se stal projekt NEBOURAM.cz 

logo nebouram

Vřele Vám doporučujeme se do projektu zapojit, pomůžete tím sobě i ostatním. Třeba si jako jednu z cen vyberete MOORYSE:-) 

Celorepubliková soutěž NEBOURAM.cz, určená pro všechny řidiče se snaží zvýšit bezpečnost na silnicích. Zásady bezpečné jízdy zasazuje do soutěže, která řidiče zábavnou formou seznamuje s pravidly silničního provozu. Dobrou zprávou je, že v soutěži NEBOURAM.cz vyhrává každý. Řidiči, kteří se do soutěže zapojí, získají zajímavé ceny. A všichni ostatní účastníci silničního provozu získají bezpečnější silnice.

 Absolvováním autoškoly a získáním řidičského průkazu cesta řidiče jen začíná. Bezpečná jízda vede přes neustálé doplňování důležitých znalostí, opakování a seznamování se změnami zákona. Abychom řidiče k průběžnému osvojování zásad bezpečné jízdy motivovali, připravili jsme tuto velkou celorepublikovou soutěž s názvem Nebouram.cz. Projekt zaměřený na podporu zvýšení bezpečnosti silničního provozu financovaný z Fondu zábrany škod byl spuštěn v říjnu 2017. Soutěží se na webové stránce www.nebouram.cz nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

 Zapojte se, motto soutěže zní: Čím více se zapojíš, tím více se dozvíš, naučíš a můžeš získat na odměnách.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.