DARUJ ANDĚLSKÉ ŠPERKY. NYNÍ ZA ZVÝHODNĚNÉ CENY AŽ - 27%.

Partneři

 Společně s Vámi podporujeme Dětskou dopravní nadaci 

ddn_logo_bitmapa_lowres_kancelar_jpg_naBile (1)

 

MOORYS si vybral dětskou dopravní nadaci, která finančně pomáhá dětem, kterým při dopravní nehodě zahynuli rodiče. Nadace zároveň podporuje děti, které mají v důsledku dopravní nehody trvalé následky na zdraví. 

Přestože se každým rokem snižuje počet dopravních nehod, běžné dopravní situace a cestování autem s sebou bohužel často nesou i smutnou daň v podobě těžce zraněných a usmrcených osob. Jste to právě vy kdo tento rok přispívá 50 Kč z každého MOORYSE a za to Vám všem patří obrovský dík.

Více na www.detskadopravninadace.cz

 

 

Moorysovo partnerem se stal projekt NEBOURAM.cz 

logo nebouram

Vřele Vám doporučujeme se do projektu zapojit, pomůžete tím sobě i ostatním. Třeba si jako jednu z cen vyberete MOORYSE:-) 

Celorepubliková soutěž NEBOURAM.cz, určená pro všechny řidiče se snaží zvýšit bezpečnost na silnicích. Zásady bezpečné jízdy zasazuje do soutěže, která řidiče zábavnou formou seznamuje s pravidly silničního provozu. Dobrou zprávou je, že v soutěži NEBOURAM.cz vyhrává každý. Řidiči, kteří se do soutěže zapojí, získají zajímavé ceny. A všichni ostatní účastníci silničního provozu získají bezpečnější silnice.

Absolvováním autoškoly a získáním řidičského průkazu cesta řidiče jen začíná. Bezpečná jízda vede přes neustálé doplňování důležitých znalostí, opakování a seznamování se změnami zákona. Abychom řidiče k průběžnému osvojování zásad bezpečné jízdy motivovali, připravili jsme tuto velkou celorepublikovou soutěž s názvem Nebouram.cz. Projekt zaměřený na podporu zvýšení bezpečnosti silničního provozu financovaný z Fondu zábrany škod byl spuštěn v říjnu 2017. Soutěží se na webové stránce www.nebouram.cz nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

Zapojte se, motto soutěže zní: Čím více se zapojíš, tím více se dozvíš, naučíš a můžeš získat na odměnách.

 

 

Moorysovo partnerem se stal magazín Žena v autě

zenaBanner

 

Jsme moc rádi, že magazín pro ženy řidičky můžeme přivítat mezi námi. Najdete v něm spoustu cenných rad, aktualit, soutěží a legrace:-).

Staňte se registrovanou Ženou v autě! Žena v autě.cz je jediným nezávislým magazínem pro ženy řidičky v České republice založený v roce 2008. Aktuálně tvoří databázi přes 14 tisíc registrovaných čtenářek a přes 9 tisíc fanoušků na Facebooku. Čtenářky zde pravidelně hledají informace o nových modelech, aktuálních informacích v dopravě, bezpečné jízdě, designu, módě, zdravém životním stylu, účastní se atraktivních soutěží a offline akcí s vysokou návštěvností.

Jak říká šéfredaktorka magazínu Sabina Kvášová: „Jízda je naše vášeň. Jsme tady pro všechny řidičky, které se zajímají o bezpečné řízení, autonovinky a aktuální trendy. Náš magazín se vyplatí sledovat pravidelně, neboť přinášíme také aktuality z dopravy po ČR a každý den se u nás soutěží. Magazín Žena v autě.cz je tu pro všechny ženy, které tráví v autě značnou část svého času a bezpečně řídí svůj svět.“

Sledujte www.zenavaute.cz

 

 

Jsme velice potěšeny, že s Moorysem od začátku spolupracuje na designu šikovný

IZMIRUS DESIGNER.

LOGO IZMIRUS