Partneři

 Společně s Vámi podporujeme Dětskou dopravní nadaci 

ddn_logo_bitmapa_lowres_kancelar_jpg_naBile (1)

MOORYS si vybral dětskou dopravní nadaci, která finančně pomáhá dětem, kterým při dopravní nehodě zahynuli rodiče. Nadace zároveň podporuje děti, které mají v důsledku dopravní nehody trvalé následky na zdraví. 

Přestože se každým rokem snižuje počet dopravních nehod, běžné dopravní situace a cestování autem s sebou bohužel často nesou i smutnou daň v podobě těžce zraněných a usmrcených osob. Jste to právě vy kdo tento rok přispívá 50 Kč z každého MOORYSE a za to Vám všem patří obrovský dík.

Více na www.detskadopravninadace.cz

 

 

 MOORYSOVO dalším významným partnerem je TÝM SILNIČNÍ BEZPEČNOSTI.

Jsme moc rádi, že se vzájemně můžeme podporovat a sdílet náš spolčený cíl. www.tymbezpecnosti.cz

tym sb 

Tým silniční bezpečnosti je značka, pod kterou vykonává své aktivity nezisková organizace Bezpečně na silnicích o.p.s. již od roku 2010. Jejím hlavním posláním je prostřednictvím vhodných preventivních programů a aktivit přispívat ke snižování výskytu závažné dopravní nehodovosti.

 

 

 

Moorysovo partnerem se stal projekt NEBOURAM.cz 

logo nebouram

Vřele Vám doporučujeme se do projektu zapojit, pomůžete tím sobě i ostatním. Třeba si jako jednu z cen vyberete MOORYSE:-) 

Celorepubliková soutěž NEBOURAM.cz, určená pro všechny řidiče se snaží zvýšit bezpečnost na silnicích. Zásady bezpečné jízdy zasazuje do soutěže, která řidiče zábavnou formou seznamuje s pravidly silničního provozu. Dobrou zprávou je, že v soutěži NEBOURAM.cz vyhrává každý. Řidiči, kteří se do soutěže zapojí, získají zajímavé ceny. A všichni ostatní účastníci silničního provozu získají bezpečnější silnice.

Absolvováním autoškoly a získáním řidičského průkazu cesta řidiče jen začíná. Bezpečná jízda vede přes neustálé doplňování důležitých znalostí, opakování a seznamování se změnami zákona. Abychom řidiče k průběžnému osvojování zásad bezpečné jízdy motivovali, připravili jsme tuto velkou celorepublikovou soutěž s názvem Nebouram.cz. Projekt zaměřený na podporu zvýšení bezpečnosti silničního provozu financovaný z Fondu zábrany škod byl spuštěn v říjnu 2017. Soutěží se na webové stránce www.nebouram.cz nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

Zapojte se, motto soutěže zní: Čím více se zapojíš, tím více se dozvíš, naučíš a můžeš získat na odměnách.

 

 

Moorysovo partnerem se stal magazín Žena v autě

zenaBanner

 

Jsme moc rádi, že magazín pro ženy řidičky můžeme přivítat mezi námi. Najdete v něm spoustu cenných rad, aktualit, soutěží a legrace:-).

Staňte se registrovanou Ženou v autě! Žena v autě.cz je jediným nezávislým magazínem pro ženy řidičky v České republice založený v roce 2008. Aktuálně tvoří databázi přes 14 tisíc registrovaných čtenářek a přes 9 tisíc fanoušků na Facebooku. Čtenářky zde pravidelně hledají informace o nových modelech, aktuálních informacích v dopravě, bezpečné jízdě, designu, módě, zdravém životním stylu, účastní se atraktivních soutěží a offline akcí s vysokou návštěvností.

Jak říká šéfredaktorka magazínu Sabina Kvášová: „Jízda je naše vášeň. Jsme tady pro všechny řidičky, které se zajímají o bezpečné řízení, autonovinky a aktuální trendy. Náš magazín se vyplatí sledovat pravidelně, neboť přinášíme také aktuality z dopravy po ČR a každý den se u nás soutěží. Magazín Žena v autě.cz je tu pro všechny ženy, které tráví v autě značnou část svého času a bezpečně řídí svůj svět.“

Sledujte www.zenavaute.cz

 

 

Jsme velice potěšeny, že s Moorysem od začátku spolupracuje na designu šikovný

IZMIRUS DESIGNER.

LOGO IZMIRUS