Moorysův příběh

Jak vznikl nápad na designový talisman do auta a co všechno předcházelo tomu, než první MOORYS® spatřil světlo světa.

Když se mi narodil syn, dostala jsem od manžela své první auto. Jako většina žen jsem ale místo jeho jízdních vlastností začala řešit, jak si ho co nejlépe vyzdobit. Vedle toho jsem také zatoužila po nějakém talismanu, který by mě na cestách chránil. Začala jsem proto talismany do auta shánět, ale marně.

Vždycky jsem byla zodpovědný řidič, ale s dítětem v autě jsem se o bezpečnost na silnicích začala zajímat mnohem víc. Většina dopravních nehod u nás je způsobena nepozorností řidiče a paradoxně nejběžnější ozdobou českých automobilů jsou nejrůznější předměty zavěšené na čelním zrcátku, kde překáží ve výhledu.

Z původní myšlenky na šperk a talisman do auta tak postupem času vzniklo odhodlání změnit statistiky dopravních nehod. MOORYSE jsem proto nakonec vymýšlela nejen jako ozdobu, ale také jako připomínku toho, že máme o své jízdě přemýšlet.

Největším úskalím MOORYSOVY cesty na svět bylo najít českého výrobce, protože jsem ho nechtěla vyrábět v Číně ani jinde v zahraničí. Po dlouhém hledání se to ale nakonec podařilo, a tak vám s velkou radostí dnes nabízím originální a ryze český talisman, který vaše auto nejen ozdobí, ale přinese vám na svých křídlech i ochranu.

A pokud vás zajímá, proč se MOORYS® jmenuje MOORYS®, tak prostě proto, že je to mé dítě a já jsem Moreová :-).


S přáním šťastných cest vám i vašim blízkým,

Tereza Novák Moreová

DSC_9569