Moorysův příběh

 

Moorysův příběh 

Povím vám příběh o tom, jak mě napadlo vytvořit designový talisman do auta a co všechno předcházelo tomu, než první MOORYS® spatřil světlo světa

Když se mi narodil syn, dostala jsem od manžela nové auto. Jako většina žen jsem ale místo jízdních vlastností začala řešit, jak si ho co nejlépe vyzdobit. Vedle toho jsem také zatoužila po nějakém talismanu, který by mě na cestách chránil. Začala jsem proto talismany do auta shánět, ale marně.

Překvapilo mě, že nejběžnější ozdobou českých automobilů jsou nejrůznější předměty (růžence, voňavé stromečky, lapače snů...) zavěšené na čelním zrcátku, kde překáží ve výhledu. Já to ale chtěla jinak, a proto jsem se rozhodla, že to změním!

Vždycky jsem byla zodpovědný řidič, ale s dítětem v autě jsem se o bezpečnost na silnicích začala zajímat mnohem víc. Většina dopravních nehod je u nás totiž způsobená nepozorností řidiče.

A tak, původní myšlenky na šperk a talisman do auta, postupem času vzniklo odhodlání změnit statistiky dopravních nehod a myšlení řidičů. MOORYSE jsem proto nakonec vymýšlela nejen jako ozdobu, ale také jako připomínku toho, že máme o své jízdě přemýšlet.

S velkou radostí dnes nabízím originální talisman s duší, který auto nejen ozdobí, ale na svých křídlech přináší i ochranu. A proč vlastně MOORYS®? Je to prosté, MOORYS® je mé dítě a já jsem Moreová :-).

 

S přáním šťastných návratů domů vám i vašim blízkým,

Tereza Novák Moreová

 

 DSC_9569

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.