Moorysův příběh

MOORYSŮV příběh se začal psát už v dobách mého dětství

Říká se, že každý má svého anděla strážného. A já vím, že je to pravda…

Když mi bylo šest, nerozhlédla jsem se a hlava nehlava se rozběhla přes silnici. Pamatuju si útržky vzpomínek. Kapota modrého auta. Pád na zem. V hlavě mi proběhly vzpomínky na celé dětství, jako ve zrychleném filmu. Pak už jen siréna a… V tu chvíli jsem myslela, že odcházím.

Jako zázrakem jsem tehdy vyšla jen s otřesem mozku a pár odřeninami. Tímto děkuji řidiči, který o své jízdě jistě přemýšlel a narazil do mě v minimální rychlosti. Uvědomuji si, že si v sobě ponese celý život, že srazil malé dítě. Ale byla to má chyba.

Celý život jsem vyrůstala mezi auty a kamióny, můj otčím mě velkou firmu. Toto vše jsem si paradoxně uvědomila, až když už jsem měla nějakou dobu Mooryse:-) Každý tomu říkáme jinak, někdo osud někdo poslání :-)

 

MOORYS® vznikl z odhodlání změnit statistiky dopravních nehod

Když se mi narodil syn a já jsem ho vozila ve svém novém autě, začala jsem se o bezpečnost na silnicích zajímat o to intenzivněji. Zjistila jsem, že většinu nehod způsobuje nepozornost řidiče. Paradoxně k tomu přispívají všemožné „talismany“ zavěšené na čelním zrcátku, které přitom interiéry českých a slovenských aut zdobí tak často…

„Musí být nějaká jiná cesta,“ říkala jsem si. Zatoužila jsem po talismanu, který mě při řízení bude skutečně chránit. A navíc moje auto hezky vyzdobí. Ne jako ti houpaví plyšáci v kamionech, ve kterých jsem strávila dětství:-)… Žádný takový jsem ale nsehnala. A tak jsem si vytvořila vlastní. Ve spolupráci s IZMIRUS Designer jsme andělu strážnému vdechli živoucí podobu. A MOORYS® byl na světě. Ryze český designový talisman do auta. A proč MOORYS®? Zkrátka proto, že je to mé dítě a já jsem Moreová. J

1

MOORYSOVA rodina se rozrůstá a společně šíříme osvětu i naději

To, co následovalo, jsem si nedokázala představit ani v těch nejdivočejších snech. Začali jste se ozývat vy, zákazníci. A sdílet se mnou své příběhy. Radostné i smutné, ale vždy velmi silné, citlivé a jedinečné. Tady je pár z nich:

  • Manžel je profesionální řidič. Darovala jsem mu MOORYSE® a chci, aby při pohledu na něj viděl nás a vracel se nám v pořádku zpátky domů.
  • Jsem zdravotní sestra denně vidím, co nehody způsobují. Proto daruji svým blízkým MOORYSE®, jako připomínku, ať na sebe dávají pozor.
  • Zůstala jsem na vozíku a manžel odešel. Dostala jsem MOORYSE® jako ochranu do auta a neskutečně mi pomáhá. Šířím ho dál.
  • Měla jsem rakovinu. Dávám MOORYSE® jako díky za podporu těm, kteří při mně stáli v nejtěžších chvílích.
  • Přítel měl narozeniny. Je to 100kilový chlap a při pohledu na MOORYSE®, který jsem mu s láskou věnovala, mu ukápla slza.

 

nadace předání_1

Dětské dopravní nadaci jsem dohromady darovali 133 000 Kč

 

MOORYS® nejen pro řidiče, ale jako šperk už na každém kroku

Čím více se MOORYS® stával oblíbeným talismanem do auta, tím častěji nás oslovovali i neřidiči: „I my chceme svého ochránce!“ A tak vznikla myšlenka na šperky. K našemu překvapení (mysleli

jsme si, že se lidé budou chtít zdobit různými podobami andělů) v anketě na plné čáře vyhrál stejný design MOORYSE®. MOORYS® je zkrátka jedinečný, a jeho vzhled proto zachováme i do budoucna. Jemné náušnice, vkusné náramky i nepřehlédnutelný náhrdelník vás nebo vaše blízké chrání na každém kroku. A kdo ví, třeba časem přibydou i další talismany… J

VALENTÝN 20 (800 × 665 px) (500 × 500 px) (1080 × 1080 px) (800 × 665 px) (1)

Rodinka okolo MOORYSE® se během čtyř let, co je na trhu, krásně rozrůstá. A já jsem tolik pyšná na nás všechny. Že děláme společně radost těm, na kterým nám záleží. Že každý zakoupený talisman pomůže i dětem z Dětské dopravní nadace. A hlavně, že s MOORYSEM® šíříme myšlenku (nejen) při řízení auta je třeba být pozorný.

S přáním šťastných cest životem, vám i vašim blízkým,

Tereza Novák Moreová

 

fotoprome.cz-15355_4734