Napsali o nás

Moorys – talisman pro šťastné návraty domů? Jak vznikl a proč?
Article photo

Moorysův vznik bych přirovnala k takovému AHA momentu. Byla jsem na mateřské dovolené a od manžela jsem dostala auto, pro mě a mého syna. A jako správná žena jsem úplně až tak netestovala jízdní vlastnosti, ale to, jak si v autě udělat pohodu a dát si do něj něco, co mi dává smysl. Hledala jsem na trhu a zjistila jsem, že není nic jiného krom růženců a podobných předmětů, které nebyly vyrobeny za účelem dávat je do auta. Rozhodla jsem si udělat vlastně navržený talisman (tehdy ještě z korálků) od kamarádky, a ta mi při předání řekla, že to ostatní ženy v jejím okolí chtějí také. A v tom momentu jsem věděla, že Moorys je to, co budu dělat, byly to 2 roky tvrdé práce, nervů, učení se procesů výroby a technologií…než se zrodil a šel na trh.

Anděl s duší dárce – co vás vedlo k podpoře Dětské dopravní nadace? Moorys je pomocník, a to nejen pro řidiče. Od jeho zrodu jsem věděla, že musí pomáhat i jinde. Jsme tak moc rádi, že Dětská dopravní nadace zapadá do naší firemní filozofie a můžeme poukázat na to, že existují i ti nejmenší, což jsou děti, které při autonehodě ztratili své rodiče (ano opravdu se to děje). Společně s našimi zákazníky přispíváme 50Kč z každého prodaného Mooryse.  

Podporujete projekt Nebouram.cz proč? No to je jednoduché, mě osobně se líbí celá myšlenka a koncept, krásně zpracovaný projekt. To hlavní, o co nám jde, je se stmelovat s partnery, kteří mají stejný cíl a ten je snižovat nehodovost a uvědomovat si důležitost za volantem. Jsme moc rádi, že můžeme takovýto projekt podpořit. 

Co se vám na soutěži Nebouram.cz líbí? Co se týče soutěže líbí se mi to, že se vlastně zábavnou formou stále procvičuje, co a jak na silnicích. Taková škola hrou. 

Soutěžíte i vy sama? Přiznávám, že nejsem zrovna soutěživá a moc času nemám, ale aby takový projekt mohl Moorys podpořit, tak jsme do toho šla a zkusila to.

Měla jste někdy nehodu? Bohužel ano, kolem 6 roku mě porazilo auto a měla jsem velké štěstí, že to dopadlo dobře. Bylo to tím řidičem, který přemýšlel o své jízdě a rychle reagoval. Já se neohlédla a bylo. Děkuji mu za to opravdu moc.

Myslíte, že to má vliv na, že jste vytvořila Mooryse? Ano a nejen to. Celé moje dětství jsem vyrůstala mezi kamióny, můj otčím měl velkou autodopravu. Vše Vám dojde, až když je vlak rozjetý. Je to můj osudový projekt. Jsem šťastná, že je Moorys na trhu, pro spoustu lidí má své místo a svůj příběh. Je tvořen s velkou láskou a úctou ke všem a za to všem moc děkuji.

Víte, jaké jsou čtyři kroky a jak jdou za sebou v případě dopravní nehody nebo defektu vozu? Opravdu to berte s rezervou, ale strašně moc záleží na situaci. Dejme tomu, že do mě někdo nabourá na dálnici: vypnu motor, obléknu si vestu, dám trojúhelník a běžím se podívat, zda další účastníci nehody jsou v pořádku. 

Chtěla byste ještě něco dodat nakonec? Ano. Všem, kteří se na našem projektu podílí bych ráda vyjádřila svůj velký vděk. Patří našim milým zákazníkům, Vám a ostatním partnerům a samozřejmě mé rodině a přátelům. DĚKUJI

 

VÍTÁME TEDY NAŠEHO NOVÉHO PARTNERA, několik krásných Moorysů najdete v nabídce našich odměn, a pokud nebudete dostatečně rychlí, můžete si svého vlastního koupit zde https://www.moorys.cz/

Zdroj: www.nebouram.cz